Beiskolázás

Új! Adatkezelési tájékoztató a digitális munkarendben való részvétel miatt

Tájékoztató a 2020/21-es tanév beiskolázásáról

TÁJÉKOZTATÓ BEIRATKOZÁSRÓL

Az Ózdi Petőfi Sándor Általános Iskola a 2020/2021-es tanévben szeretne két első osztályt indítani.

A járványhelyzet várható alakulására tekintettel a 2020/2021. tanévre történő általános iskolai beiratkozás során az alábbiak szerint kell eljárni:

1. A körzetes gyerekek felvétele április 24-én automatikus, amennyiben nem érkezik jelzés arról, hogy a szülő másik intézményt választott.
  2. A nem az iskola beiskolázási körzetében lakó, de intézményünket választó szülők jelezzék beiskolázási szándékukat telefonon, vagy végső esetben személyesen 2020. április 06-tól legkésőbb április 24-ig.

Elérhetőségeink:

telefon: 06-48 471-795

E-mail: petofi.isk@gmail.com

Kérjük megadni a gyermek nevét, születési helyét és idejét, anyja nevét, lakcímét, oktatási azonosítóját és hogy melyik óvodába jár. Kérjük jelezze, hogy gyermeke erkölcstan,  görög- vagy római katolikus hitoktatásban kíván-e részesülni.